Ostrava SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Ne nadarmo se hovoří, že dokud člověk nevyzkouší všechno, naděje umírá poslední. A to platí i v případě, když vaše webové stránky nedosahují takových cílů a úspěchů, jaké jste si představovali. Takže dokud nevyzkoušíte kvalitní a profesionální SEO optimalizace Ostrava, tak nemůžete říct, že je s vašimi stránkami konec.

Nechte to na naší firmě SEOlight, která ví přesně, co vaše stránky vyžadují a potřebují. Díky profesionálním dovednostem a zkušenostem je dostaneme do popředí ve vyhledávačích seznam.cz a také google.cz. A to ani nemusíte za námi do Ostravy, protože naše sídlo je ve středních Čechách. Ale naše působnost všude tam, kde je potřeba vytáhnout weby na vrchol.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – váš web nemusí být dostatečně nastavený, ale to napravíme

Návrh klíčových slov – poskytneme vám klíčová slova, která se podle obsahu vašeho webu nejvíce do vyhledávačů píšou

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – dejte váš web do našich rukou a budeme na něm aplikovat naše služby pravidelně

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?