Pět změn do mobilního vyhledávání

Ohodnoťte post

O tom, že většina populace tráví velmi mnoho času na mobilním telefonu, nemá cenu ani psát, to je zkrátka vidět absolutně všude. Samozřejmě k tomu přispívá i možnost snadného připojení do online světa a jak se zdá, tak i ten přinese další novinky. Již v několika nadcházejících měsících Google upgraduje mobilní vyhledávací panel o funkce, které pomohou najít relevantnější výsledky. Aplikace Google pro iOS nabídne různé zkratky, čímž bude vyhledávání daleko rychlejší. Podle společnosti, bude tak Google vizuálnější a více bude zaměřen na obrázky a videa.

Co čeká uživatele aplikace?

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol