Píšete potenciálním zákazníkům?

Ohodnoťte post

Říkává se, že ‚sejde z očí, sejde z mysli‘. A něco na tom určitě je, protože ne každý a ne všechno zůstane nesmazatelně vryto v lidském srdci. Zejména pokud se bavíme o něčem takovém, jako jsou weby na internetu. Internetové nabídky sice mohou být atraktivní, ale přesto nejednou nejsou vůbec objeveny, a i když objeveny jsou, nejednou se na ně předčasně zapomene. A aby se na ně nezapomínalo, je třeba, aby se provozovatelé webů svému okruhu uživatelů, o něž jim jde, připomínali.

Připomínat se lze různými způsoby. Třeba i ve formě e-mailingu.

Asi není nezbytné sáhodlouze rozebírat, v čem tkví podstata tohoto. I ze samotného názvu se dá vytušit, že jde vlastně o rozesílání e-mailů těm, kdo mají být oslovováni.

Jenže takový e-mailing není zase až taková banalita, jak by se mohlo zdát. A to nejen proto, že se musí sehnat e-maily těch, jimž je záhodnou psát, ale je také třeba počínat si tu skutečně zodpovědně. Aby takové e-maily neobtěžovaly a nekončily ve spamu, což by bylo pochopitelně krajně kontraproduktivní a zbytečné.

E-mailing tedy může být přímo dokonalým a účinným prostředkem internetového marketingu, který přináší vysoký konverzní poměr, ale to jedině tehdy, když je správně využit. Tedy když jsou provozovány cílené e-mailingové kampaně, které oslovují žádoucí cílovou skupinu uživatelů internetu.

A co je k tomu potřeba? Pochopitelně databáze e-mailů těch, kdo mají být kontaktováni, a rozesílání e-mailů, které jsou pro daný účel optimální, a to jak po vizuální stránce, tak i co se týká textové stránky a kreativity. A aby bylo dosaženo ideálních výsledků, je dobré využít třeba Emailing Comerto. Kde se realizují e-mailingové kampaně od počátku až do konce, od prvotního návrhu až po samotné poslání, kde se tedy dá zajistit textová i grafická stránka věci, kde se zajišťuje rychlá a bezproblémová rozesílka i analyzuje efektivita, jež je takovým e-mailingen dosažena.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol