Plzeň SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

I v tomto krásném městě, které leží na západě Čech, se zajisté najdou jedinci a malé i velké firmy, kteří mají svoje webové stránky. A každý se snaží, aby právě ty jejich se dostaly, na co nejvyšší pozice. Někdo však neví, že k efektivitě jsou zapotřebí také SEO optimalizace Plzeň.

A v tu chvíli přicházíme my, jako firma SEOlight, která má pro vás řešení a s optimalizacemi bohaté profesionální zkušenosti. Možná teď zjišťujete, že naše sídlo není zrovna v Plzni. To z toho důvodu, že důležité je naše působnost a ta je rozsáhlá, takže o naše služby nepřijdete v žádném městě.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – nejdřív provedeme kontrolu vašeho webu, aby bylo vše v pořádku

Návrh klíčových slov – následně se domluvíme na výběru klíčových slov pro vyhledávače, která vám nejdřív navrhneme

Kompletní SEO správa

Měsíční SEO optimalizace – všechny služby pod naší kontrolou v pravidelném intervalu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?