Pozor na skóre kvality

PPC reklama je velice užitečná věc, pokud se jí dosahuje toho, čeho se jí dosáhnout má. To dá rozum. Ovšem dosáhnout takového úspěchu, to chce především snahu a know-how.

Aby byla na Google reklama úspěšná, musí dosáhnout co nejvyšší takzvané skóre kvality. Díky němuž klesá cena za proklik a zároveň se reklama zobrazí v nabídce výše.

U tohoto skóre se jedná o hodnocení toho, jak dobře se ta která reklama chová na online trhu, na desetibodové stupnici. A o umístění na tomto žebříčku rozhodují tři základní komponenty:

Podle těchto kritérií se určuje, nakolik jsou dotyčné reklamy vhodné pro cílové publikum, nakolik dobře interaguje publikum s dotyčnými reklamami, nakolik se tu dosahuje cílů jako je například konverze či návštěvnost.

Kdo dosáhne vysokého skóre, umísťuje se výše, a to i nabízí-li se tu jenom nižší cena za stejná klíčová slova, než jakou nabízejí konkurenti.

A jak se takové skóre kvality vylepšuje?

Těmito metodami lze dosáhnout úspěšné optimalizace PPC reklam. A rozhodně neuškodí ani to, když inzerující prostuduje PPC reklamy úspěšných konkurentů a inspiruje se u těchto ve volbě klíčových slov atd.

5/5 - (5 votes)
Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (5 votes)