PPA

4.9/5 - (10 votes)

Pod zkratkou PPA se skrývá spojení slov Pay Per Action. Tohle spojení slov se používá pro označení provozního odměňovacího modelu v oblasti internetové reklamy. V překladu pak Pay Per Action znamená platbu za akci, kdy inzerent platí poskytovateli reklamy nebo reklamního prostoru až ve chvíli, kdy se návštěvník dostane na určitého webové stránky na základě odkazu a následně provede definovanou akci. Tato akce je označována jako konverze a zpravidla se jedná o cíl webových stránek.

PPA se dá využít nejenom v případě internetových obchodů, kdy platba za inzerci je realizována na základě nákupu prostřednictvím odkazu, ale další možné využití PPA je také při vyplnění dotazníku, odběru emailových novinek nebo třeba uskutečnění telefonického rozhovoru. Konkrétní platební podmínky si stanoví poskytovatel reklamy a inzerent.

Výhodou platby za akci je především skutečně cílená reklama a platba za ni. Nicméně PPA může být rizikovější nežli ostatní způsoby platby za reklamu. Nejčastěji je platba za akci používaná v případě menších webových stránek nežli obsáhlých webů.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
4.9/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol