Praha SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Tolik jste se snažili, aby váš web byl v nejlepší formě, ale návštěv je málo? Rádi byste situaci přivedli k lepšímu? Dostat se na výsluní ve vyhledávačích vám pomůže tým profesionálů SEO Praha, kteří vědí již léta, jak na to.

 

Tým přímo ze SEOlight s.r.o., za kterým nemusíte jezdit do Prahy, protože tady nenajdete sídlo, ale aktivní působnost, díky které vyřídíte vše z pohodlí domova nebo kanceláře.

O tom, co se bude dít dál, budete vědět dříve, než nám svůj web svěříte.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova zajistí, že vás lidé najdou. Přehled těch nejvhodnějších dostanete od nás a konečný výběr bude na vás.

SEO analýza – kontrola, které se nemusíte bát. Vychytáme zbytečné chyby na vašem webu.

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – zahrnuje návrh klíčových slov, nastavení webu, pravidelný linkbuilding, takže vše v jednom balíčku.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?