Přední pozice se musí prosadit

Ohodnoťte post

Pokud se zaměříme na SEO, tak bezpochyby se neustále vyvíjí a rozhodně letošní rok není pozadu. Každý by si měl uvědomit, že pokud dosáhne kvalitně vypracovanými webovými stránkami přední pozici, tak nemůže usnout na vavřínech. Může totiž o ni snadno přijít, pokud nebude držet krok s dobou a vývojem. Je pravdou, že ne každý je schopný a zvládne vůbec vytvořit odpovídající obsah, nicméně se vyplatí svěřit se do rukou odborníků, kteří se neustále posouvají dopředu s vývojem. V podstatě se dá říci, že umí perfektně zabalit obsah webu tak, aby odpovídal produktu SERP od Google. 

Co to znamená pro majitele webových stránek?

Zkratka SERP (Search Engine Result Page) označuje stránku s výsledky vyhledávání ve vyhledávačích. Tudíž jak se zdá úspěšná pozice a jistá podpora podnikání. Vyřeší se formát, který bude v aktuálním kontextu nejvhodnější pro uživatele. V podstatě efektivní SEO strategie by měla začít pouhým pohledem na web. Samozřejmě se musíte dívat jako uživatel, ne jako majitel a tudíž tak trochu sebekritiky v tomto případě neuškodí. Naopak bude jistým přínosem.

Stačí jen tři pouhé dotazy

Pokud jste si odpověděli kladně, poté si můžete gratulovat, vaše SEO by mohlo být efektivní. Přesto se vyplatí se podívat na nové trendy. Je pravdou, že například v roce 1996 stačilo upravit webovou stránku pouze výměnou nebo zaměřením na klíčová slova, ale tahle doba je již pryč, ačkoliv se musí nechat, že to skutečně ovlivnilo ihned umístění. Postupně k tomu přibyly odkazy, nepochybně algoritmy byly stále silnější a Google přinesl rovněž své. Kdysi dokonce propagoval tři nejdůležitější faktory: obsah, odkazy a RankBrain. To v současné době nestačí a tak je třeba sledovat a praktikovat novinky či plány, které se chystají v následujícím období. Co nám ovšem rok 2021 ještě přinese, je velkým otazníkem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol