Přerov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Co se to děje s vašimi internetovými stránkami, že nejdřív jdou nahoru, a potom se ztratí někde v neznámu? Co by pomohlo je dostat na vrchol své slávy a zvýšit počet návštěvníku na takové číslo, aby u vás vládla spokojenost? Zřejmě to chce podporu profesionálních služeb a nastavení SEO optimalizace Přerov.

To neznamená, že někdo podceňuje vaše schopnosti a síly. Znamená to spíš to, že optimalizace nejsou věc jednoduchá, a než si s tím lámat hlavu, tak vám pomůžeme my, firma SEOlight. I když se nám v Přerově líbí, je to jen naše působiště, aby naše služby mohl využívat každý. Vše s vámi vyřídíme tak, že budete moci zůstat doma nebo ve své kanceláři.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – znamená to, že se podíváme na váš web a odstraníme případné nesrovnalosti

Návrh klíčových slov – vypracujeme vám pestrý seznam klíčových slov, které vaši pozici ve vyhledávači zvednou

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – zvýhodněný balíček všech zmíněných služeb s pravidelnou aktualizací

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?