Prestashop SEO

5/5 - (8 votes)

Pro potřeby vytváření obsahu pro internetové obchody vzniklo mnoho různých platforem a open source programů. Jedním z nich je i Prestashop, který umožňuje nastavit internetový obchod do nejmenších detailů. Jak již bylo zmíněno, jde o open source, díky čemuž jsou možnosti nastavení takřka neomezené. Uveden do provozu byl tento program v roce 2007, jedná se tedy o více než deset let používanou aplikací s bohatou podporou, a to jak oficiální, tak od samotných uživatelů, tedy komunitní. Výhodou je kromě nastavení obsahu také podpora platby přes internet, a to skrze PayPal, GoPay, Google Checkout nebo dalšími způsoby. Výhody tohoto programu však rozhodně nekončí jen u možnosti platby přes internet.

Tak jako klasický obsah na internetu, i obsah na internetovém obchodě vytvořeného skrze Prestashop musí být pravidelně aktualizovaný a aktivně kontrolovaný. Využívají se také zásady SEO, které mohou mít mnoho různých pravidel. Ty následně povedou k navýšení počtu návštěvníků, a tedy i zvýšení šance na provedení konverze.

Aby byla SEO optimalizace Prestashopu efektivnější, mohou si uživatelé tohoto programu zakoupit nesčetné množství modulů. Ty například slouží pro pravidelnou aktualizaci popisků, generaci vzhledu stránky nebo také pro kontrolu titulků či meta description. V zásadě však platí stejná pravidla, jako kdyby se optimalizoval kterýkoliv jiný web. Základem proto bude správně nastavená stránka, která bude příznivá jak k vyhledávacím robotům, tak k samotným uživatelům. Zatímco v prvním případě však jde o správnou technickou strukturu webu, v druhém případě je nutné disponovat atraktivním obsahem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (8 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol