Příbram SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Město v nádherném Středočeském kraji, kde je po všech stránkách, na co se dívat. A určitě zde žije spousta firem a jednotlivců, kteří právě vytvářejí vlastní webové stránky, aby dosáhli další cíle a úspěchy. A k tomu, aby se tak stalo, jsou důležité také SEO optimalizace Příbram.

Nemusíte nic dělat ani nikam jezdit, když dovolíte převzít situaci nad vaším webem naší firmě SEOlight. Optimalizacím se věnujeme profesionálně již několik let a našim sídlem je Suchdol. Příbram je město, ve kterém působíme a provádíme služby s tímto zaměřením.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – námi navržený seznam klíčových slov si prohlédnete a vyberete nejvhodnější slova do vyhledávačů

SEO analýza – i když může váš web vypadat dokonale, kontrola je důležitá, aby bylo vše, jak má být

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – postaráme se o vše kompletně v pravidelných intervalech za výhodnou cenu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?