Proč budovat značku?

5/5 - (6 votes)

Nabídka toho kterého podniku je důležitá. To, co se tu zákazníkům nabízí, je tím, čím se tu vydělává. Ovšem jakkoliv tu jde o to skutečně nejpodstatnější, není ani to ještě vše. Taková nabídka totiž musí logicky být i známá a musí u klientely vzbuzovat oprávněnou důvěru. Protože kdo by zamířil za někým, o kom nic neví, respektive kdo vzbuzuje pochybnosti o své serióznosti? Málokdo, pokud vůbec někdo.

Každý podnikatel by tedy měl věnovat pozornost budování své značky. A měl by učinit vše pro to, aby tato co nejvíce rozšířila jeho dobrou pověst. Nejde tu vůbec jenom o nějakou tu grafiku, logo či slogan. Jde o mnohem víc.

Značka je ovlivňována lecčím. Mimo jiné i tím, jak vypadá webová stránka té které firmy, jak tato komunikuje, odpovídá na e-maily, prezentuje se na sociálních sítích,… A to vše je pochopitelně během na dlouhou trať. Chce to vynakládat úsilí a mít i jasný strategický plán.

Při budování značky jde o to, aby ji lidé znali a aby si ji vždy spojili s konkrétní nabídkou, aby tato odlišila svého vlastníka od konkurence. Což je důležité, protože jsou tu konkurenti jak lokální, tak i celostátní a globální. A s těmi všemi je třeba svádět konkurenční boj a uspět v něm.

Kvůli zapamatovatelnosti a snadné rozpoznatelnosti by měla taková značka mít třeba profesionální logo, zajímavý font a osobité barvy. Ovšem to je jenom vnější projev, který sám o sobě nestačí. Je třeba, aby za touto vizualizací stály i skutky.

Protože důvěra ve značku znamená udržení stávajících a přivedení nových zákazníků, znamená respekt mezi potenciálními konkurenty. A tedy i zisky.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol