seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Proč budovat značku?

Nabídka toho kterého podniku je důležitá. To, co se tu zákazníkům nabízí, je tím, čím se tu vydělává. Ovšem jakkoliv tu jde o to skutečně nejpodstatnější, není ani to ještě vše. Taková nabídka totiž musí logicky být i známá a musí u klientely vzbuzovat oprávněnou důvěru. Protože kdo by zamířil za někým, o kom nic neví, respektive kdo vzbuzuje pochybnosti o své serióznosti? Málokdo, pokud vůbec někdo.

Každý podnikatel by tedy měl věnovat pozornost budování své značky. A měl by učinit vše pro to, aby tato co nejvíce rozšířila jeho dobrou pověst. Nejde tu vůbec jenom o nějakou tu grafiku, logo či slogan. Jde o mnohem víc.

Značka je ovlivňována lecčím. Mimo jiné i tím, jak vypadá webová stránka té které firmy, jak tato komunikuje, odpovídá na e-maily, prezentuje se na sociálních sítích,… A to vše je pochopitelně během na dlouhou trať. Chce to vynakládat úsilí a mít i jasný strategický plán.

Při budování značky jde o to, aby ji lidé znali a aby si ji vždy spojili s konkrétní nabídkou, aby tato odlišila svého vlastníka od konkurence. Což je důležité, protože jsou tu konkurenti jak lokální, tak i celostátní a globální. A s těmi všemi je třeba svádět konkurenční boj a uspět v něm.

Kvůli zapamatovatelnosti a snadné rozpoznatelnosti by měla taková značka mít třeba profesionální logo, zajímavý font a osobité barvy. Ovšem to je jenom vnější projev, který sám o sobě nestačí. Je třeba, aby za touto vizualizací stály i skutky.

Protože důvěra ve značku znamená udržení stávajících a přivedení nových zákazníků, znamená respekt mezi potenciálními konkurenty. A tedy i zisky.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol