Proč Google Analytics?

Ohodnoťte post

Pokud může v dnešní době něco pomáhat byznysmenům, je to třeba i nová aktualizace Google Analytics. Jsou to aktualizace obsahující i umělou inteligenci, čím je pro provozovatele webů Google Analytics ještě efektivnější a užitečnější než dříve. Mít informace je totiž v dnešní době už k nezaplacení, takovými informacemi lze uspět v konkurenčním boji.

Když provozovatel webu ví, jací návštěvníci mu na jeho web zavítávají a proč a co tu tito během svých návštěv přesně dělají, ví, jak přesně svůj marketing optimalizovat a jak svůj byznys vést. Což je zejména v dobách složitých jako je naše současnost zásadní.

Nová aktualizace Google Analytics v současnosti využívá strojové učení, které poskytuje daleko chytřejší informace bez nutnosti jejich složitého hledání v nějakých jiných statistikách.

Člověk tu může být automaticky upozorňován na trendy a změny v metrikách jeho webu, každý se hned dozví o výkyvech v návštěvnosti či v zájmu o nabízené produkty, mohou tak být odhaleny i problémy, jež web mohou postihnout, i obtíže, které zaviňují předčasný odchod potenciálních zákazníků z webu.

Lze tak získat dokonalejší přehled o klientele a jejím počínání si na webu a možnost přizpůsobit tomuto jednání se zákazníky.

A kdo chce tento nástroj ve svůj prospěch využívat, může kvitovat s povděkem, že je tato možnost po pouhé registraci a vložení kousku kódu na web zdarma. Pak už se stačí jenom přihlásit a hravě se zjistí, kdo se na webu nachází, odkud sem míří, kolik času zde tráví a jak web opouští, zjistí se věk, zájmy a další údaje návštěvníků, což umožňuje patřičně regulovat své podnikání.

Google Analytics totiž sbírá data o návštěvnících a usnadňuje kvalitní optimalizaci. Zjistí se tu, jak efektivně působí ve vyhledávačích klíčová slova a jak tato ovlivňují příchod návštěvníků, lze tu zjistit i to, kdo tu nakupoval a kolik utratil, jak efektivní jsou PPC reklamy na sociálních sítích a ve vyhledávání a co je tu záhodno vylepšit.

A to dokáže udělat s podnikáním třeba i učiněné divy.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol