Proč nezapomenout na optimalizaci?

5/5 - (1 vote)

V internetovém podnikání záleží stejně jako v podnikání klasickém, tom provozovaném v našem reálném světě, hlavně na dostatečném počtu náležitě solventních zákazníků. Ovšem ani v reálném, ani ve virtuálním světě nezíská žádný podnikatel takovéto návštěvníky a zákazníky jenom tak. Všude je nezbytné nejprve kontaktovat lidi, z jejichž řad by se mohla klientela rekrutovat, přivábit je ke své nabídce a pak je přesvědčit o tom, že se na tuto vyplatí vsadit, že se do ní vyplatí něco investovat.

Na internetu však ještě daleko spíše než v reálném životě ztroskotá takový podnikatel právě na zdánlivém nezájmu o jeho nabídku. Přičemž je to slovo ‚zdánlivém‘ zcela na místě. Protože je podobná nízká navštěvovanost webu zcela nezávislá na tom, co tento nabízí, nakolik je to atraktivní a potenciálně zájem vzbuzující.

O webu se prostě nejednou neví, a tudíž se neví ani o tom, co se na něm nabízí. A s tím se lidskými silami nic moc nenadělá, s tím si laik obvykle nejednou neporadí. Může sice zkusit něco podniknout, aby se prosadil, ovšem úspěch je spíše nepravděpodobný než očekávatelný. A sice kvůli tomu, jak internet funguje.

Jakýkoliv web je totiž obklopen silnou konkurencí a prosadit se mezi ní a dosáhnout toho, že se zrovna tento dostane až k těm, jimž je určen, je velice nepravděpodobné. A majitel takový web prostě neodnese na místo, kde bude dobře vidět.

K tomu může pomoci jedině optimalizace pro internetové vyhledávače. Protože jsou to právě vyhledávače, jež takový posun na snadno objevitelnou pozici umožňují. Chce to zvolit ta nejvhodnější klíčová slova, chce to postarat se o vytvoření dostatečných a kvalitních zpětných odkazů, chce to zásobit takový web kvalitními texty a zbavit ho chyb, jež ho poškozují z pohledu internetových vyhledávačů.

Jenom to dává naději na to, že bude dotyčný web objeven. A že následně třeba bude slavit úspěchy.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol