Proč sázet na PPC reklamu?

Ohodnoťte post

Pro internetové podnikatele je, bylo a také vždycky bude důležité, aby se jejich nabídky dostaly až k těm, na něž jsou zacílené a jimiž mají být využívané. Jenže je smůlou, že se tak často neděje. Někdy oslovují různé internetové nabídky i ty nepravé, ty, pro něž to nabízené není určené a kterými to bude nakonec stejně ignorováno, a někdy dokonce nedoputují žádoucí informace k nikomu. A pak se pochopitelně nedají od podnikání očekávat pozitivní výsledky.

A co si počít, aby k takovým nežádoucím úkazům nedocházelo? Aby lidé zaručeně dostávali nabídky, a to ty, jež jsou pro ně jako dělané a jež jimi budou také využívané? Prostě jak to udělat, aby internetoví podnikatelé nabízeli to, co mohou nabízet, přesně těm, jimž je to určeno?

Skvělým pomocníkem jsou v tomto ohledu PPC reklamy. A to hned z několika důvodů.

Předně se takové reklamy zobrazují hned v úvodu toho nabízeného internetovými vyhledávači, a to právě těm, kdo hledají něco odpovídající tématu těchto reklam. Kdo tak hledá dejme tomu hodinky, může si být jist tím, že jakmile tento pojem zadá do vyhledávače, objeví se mu na předních pozicích první a často nejen první strany odkazů PPC reklamy na téma hodinky. A ne na něco jiného.

Pak se u PPC reklam platí jenom za počet prokliků, což znamená, že každý zadavatel ví, kolik lidí bylo kterou reklamou zaujato, a neplatí za plané naděje. Takže se tu nefinancuje nikdo z poskytovatelů reklam zbůhdarma, a provozovatelé těchto reklam se naopak snaží, aby tyto vzbuzovaly co největší zájem žádoucího publika.

A cena takové reklamy? Ta je individuální, stanovená za každé kliknutí a úměrná tržní hodnotě daného klíčového slova.

Když se nad tím tedy zamyslíte, je efekt takové reklamy nesporný. Tato je dokonalejší než reklamy jiné, a to ve všech ohledech. A není divu, že na ni tedy kdekdo z podnikatelů na internetu sází.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol