Proč vsadit na e-mailing?

5/5 - (2 votes)

E-mailing může být dokonalým pomocníkem leckoho, kdo se chce na internetu prosadit, kdo chce oslovit široký okruh uživatelů a získat si jejich přízeň. Sice to není natolik jednoduchá metoda zviditelňování se jako zaplacení si reklamní kampaně nebo vyvěšování různých nabídek všude, kde se to jenom dá, ale na druhou stranu je to při správném chopení se příležitosti skutečně úspěšný způsob, jak šířit povědomí o určitém webu a na něm zveřejněné nabídce.

Takový e-mailing má své nesporné výhody. Mezi něž patří například skutečnost, že jde o docela levný způsob komunikace s internetovou veřejností, se kterým si navíc může každý nabízející poradit i docela sám. Což u jiných reklam nebývá pravidlem, o jiných oblastech optimalizace pro internetové vyhledávače pak ani nemluvě.

Někdy stojí rozjezd e-mailingu docela málo, někdy je tento dokonce zcela zadarmo. Protože zde používané nástroje nestojí mnoho, ba jsou nejednou i zdarma, což by jen hlupák nevyužil, a používání takových nástrojů není ničím, s čím by si laik neporadil.

Hlavní předností e-mailingu je pochopitelně to, že si tím ten nabízející daleko spíše zajistí, aby jeho nabídky neunikly pozornosti těch, jimž jsou určené. Zatímco totiž musíme počítat s tím, že se zákazníci nebo jiní návštěvníci nejednou sami od sebe na nejnovější nabídky kohokoliv sami ze své vůle neinformují, e-mail, který tito od toho nabízejícího dostanou, spíše neunikne jejich pozornosti. A tak se jim lze snadno připomenout.

A nejen že se daří tímto lidi zajímající se o určitou nabídku oslovit. E-maily si lze s těmito budovat i pozitivní vztah, který není nikdy na škodu. A který může podpořit i další rozšíření okruhu návštěvníků díky pozitivním zkušenostem adresátů.

A když se pak nastaví takové rozesílání e-mailů automaticky, je tu zviditelnění nejen úspěšné, ale i docela bezpracné. Protože tu třeba MailChimp nebo SmartEmailing zvládnou ledacos automaticky. A člověk pak může v klidu podnikat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol