Prostějov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Jestli jste přímo z Prostějova nebo ne, nic se nemění na tom, že jste možná právě vy majiteli webových stránek. Jejich úspěch závisí od mnoha faktorů, které občas potřebují vylepšit. Chcete mít první místo ve vyhledávačích, jako seznam nebo google? Zvýšit návštěvnost webu a být schopni konkurovat?

Asi těžko by někdo řekl, že nechce. Když už si dáte tu práci a investici do webových stránek, tak si zasloužíte i úspěch a profesionální podporu v podobě SEO optimalizací Prostějov. A tu přenechejte nám, jako týmu ze společnosti SEOlight, která nemá sídlo v Prostějově, ale optimalizace zavádí i tady.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – správnost nastavení vašeho webu je nejdůležitější, proto jí zkontrolujeme

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou od toho, aby vaše webovky byly k nalezení a my vám je navrhneme

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – váš web bude v našich rukou a pod pravidelnou kontrolou. Služba neobsahuje garantované výsledky.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?