Recyklujte obsah

5/5 - (6 votes)

Weby je třeba zásobovat obměňujícím se obsahem, tedy texty, vztahujícími se k problematice, jíž je taková virtuální prezentace určena. Toto platí pro všechny weby bez výjimky, ty zaměřené na marketing nevyjímaje.

Takové obměny obsahu jsou účinné. Jenže jde o činnost, jež je nejednou hodně náročná. A usnadnit si ji je tak často vhodné, ne-li přímo žádoucí. A takového usnadnění lze dosáhnout třeba i recyklací obsahu.

Takováto recyklace může být velice efektivním nástrojem marketingové komunikace, přinášejícím své plody. Takovým recyklovaným obsahem lze oslovit publikum i vyhledávací roboty, a to bez nutnosti přicházet stále s něčím novým. Na což podnikatelé naprosto logicky nemívají nejednou čas, náladu a třeba ani schopnosti.

Lze tak jednoduše vzít již dříve použité články, videa či grafiky a jejich úpravou jim vdechnout nový život a opět pro ně nalézt uplatnění v podobě opětovného zveřejnění, třeba i na jiném komunikačním kanálu než původně.

Je logické, že tak lze činit pouze u nadčasových materiálů, které v průběhu doby neztrácejí svůj význam, a že je zároveň třeba i jejich skutečně důkladné přepracování, aby tyto nebyly vyhledávači brány jako duplicitní obsah, jenž nejen že není přínosný, ale je naopak penalizovaný.

A jak tedy na to?

Díky recyklaci tak lze znovu využít to, co už se v minulosti osvědčilo. A to bez nutnosti vymýšlet stále něco nového. Ušetří se tím čas i síly, lze znovu použít již dříve využitá klíčová slova a tím si zlepšit SEO skóre i návštěvnost, oslovit více lidí. A o to přece jde.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol