S reklamou se dá prosadit

Ohodnoťte post

Když někdo podniká na internetu, obvykle od počátku zápolí s nepřízní osudu projevující se v podobě nedostatku zákazníků. A také návštěvníků na svém webu, z nichž by se mohli zákazníci stávat. A aby to nějak zvládnul, musí dotyčný obvykle vsadit na co nejefektivnější propagaci, která by mu žádoucí přízeň zajistila.

A proto se v docela hojné míře využívá i PPC reklama. I když je pochopitelně nasnadě, že ani ta není dokonalou volbou všech, třeba kvůli ceně, jež je u ní někdy i skutečně hodně vysoká, někdy jde o volbu správnou, nejlepší, pro jakou se mohou podnikatelé rozhodnout. A to je především pro tu skutečnost, že právě tento druh reklamy umožňuje oslovit skutečně extrémně široké publikum. A to proto, že se tato reklama v případě vyhledávačů Google a Seznam zobrazuje těm hledajícím propagovanou záležitost vždy vpředu, před jinými nabídkami, což ji činí nepřehlédnutelnou.

Na takové PPC reklamy zkrátka klikne ve vyhledávačích daleko více lidí než na jakékoliv jiné reklamy, případně než na většinu jiných vyhledávači zobrazovaných odkazů. A to je pro marketing znatelná podpora.

A taková reklama se pak nemusí vyskytovat jenom ve formě PPC a ve zmíněných internetových vyhledávačích, se kterou si ji nejednou spojujeme. Nalézt ji lze i na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích. A i tam plní to, co se od ní očekává, svoji funkci.

PPC totiž není jedinou úspěšnou reklamou. I reklamní kampaň na sociálních sítích umožňuje získat relevantní návštěvnost. A když na to přijde, stačí v případě sociálních sítí dostatečná komunikace s lidmi a reklama může pozbýt své stinné stránky, jíž je v internetových vyhledávačích v případě PPC častá drahota. Na sociálních sítích může být propagace i zadarmo, protože zveřejňuje-li tu člověk atraktivní obsah, lidé ho nejen sledují, ale také jeho příspěvky sdílejí a tím propagují to, co má být propagováno.

A tak se vyplatí zveřejňovat informace, návody, videa, snímky, zajímavé příběhy či soutěže, a i toto může kdečí byznys podporovat. A pomáhat tak v boji s konkurencí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol