SEO a umělá inteligence

Ohodnoťte post

Jak se zdá, tak umělá inteligence (Al) bude hrát v SEO stále větší a větší roli. Má schopnost skvěle napodobovat lidské schopnosti. Pokud se podíváte na práci vyhledávačů, tak můžete vidět, že se prakticky učí na základě dat, které získají od uživatelů, kteří se na internetu běžně pohybují. Vyhodnocují tak jejich chování na internetu.

Pojďme si jen připomenout některé ze změn

Je jasné, že každá aktualizace přináší jistou vylepšenou cestu, jak dosáhnout lepších výsledků. Tudíž se dá usoudit, že to rozhodně nebude poslední změna, nicméně pokud to Google sám nevyhlásí, tak se o tom dá pouze spekulovat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol