SEO bývá jediná spása

Ohodnoťte post

Mít svůj podnikatelský web neznamená mít jistotu, že se s jeho pomocí někdo uživí. A i kdyby si někdo pořídil e-shopů třeba i několik, může skončit na mizině. A to ne jen kvůli nedostatkům na straně nabídky nebo nekonkurenceschopným cenám, ale klidně i jenom kvůli tomu, že se spousta podobných nabídek potýká s příliš nízkou návštěvností.

Když prostě nemá prodejce dost návštěvníků na webu, když postrádá dostatek zákazníků, obvykle si nevydělá tolik, kolik by měl. A pak se prostě musí sehnat návštěvníci další, bez nichž by to nešlo zachránit.

Jedním ze způsobů, jak si pro internetový obchod zajistit žádoucí návštěvnost, je optimalizace pro internetové vyhledávače. Ta může pomoci právě se zvýšením zájmu o podobný obchod. A když je tedy takový e-shop založený třeba na platformě Shopify, jež je dnes nejrozšířenější e-komerční platformou na světě a v současné době ji využívá přes milion e-shopů, je záhodno využít právě SEO pro Shopify, aby se takovému obchodu začalo dařit.

Pouze s takovou optimalizací lze často zaujmout dost ideální příčku mezi tím nabízeným internetovými vyhledávači, pouze s její pomocí se lze ve vyhledávačích často dostat na oči lidem, kteří mají být takovým internetovým obchodem osloveni a využiti jako zdroj příjmů. Bez optimalizace pro internetové vyhledávače totiž ani platforma Shopify nikomu nezaručuje potřebnou organickou návštěvnost, bez optimalizace se ani zde nikdo nedostane mezi nejpreferovanější internetové nabídky svého druhu.

A tak je záhodno dopřávat i takovýmto e-shopům SEO, a to pochopitelně nejlépe od specialistů, kteří mohou nabídnout lepší a déle trvající výsledky než laické pokusy o nějaká dílčí vylepšení. Což se pochopitelně nabízí za individuální ceny odpovídající konkrétním potřebám. A je tedy vždy záhodno zvážit, zda se optimalizace za těchto podmínek vyplatí.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol