SEO description

5/5 - (8 votes)

Popisek neboli description patří mezi základní stavební kameny kvalitní on-page optimalizace, podobně jako URL nebo titulek. Kromě názvu SEO description je možné setkat se s častějším názvem, a to meta description. Stručný popisek má za úkol především nalákat na webové stránky definitivně ty, kteří si již přečetli popisek, jenž je při předchozím čtení zaujal. Popisek tedy doplňuje informace, které čtenář pochytil při přečtení samotného titulku. Zatímco titulek však musí být opravdu kompaktní, a to třeba v rámci několik desítek znaků, u SEO description je počet znaků omezen na cca 160. Do této délky se musí vejít oslovení
návštěvníka, tedy vhodné nalákání na stránku, a to třeba pomocí netradičního slovního spojení, konkurenční výhodou anebo pouze správným popisem na odkazovaný obsah.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (8 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol