SEO faktory

5/5 - (4 votes)

SEO optimalizace se zabývá zlepšením návštěvnosti webových stránek, a to zejména umístěním webového odkazu na přední pozice při vyhledávání určitého klíčového slova. Tohoto účinku se dosahuje mnoha způsoby, nicméně všechny různé způsoby je točí kolem takzvaných SEO faktorů. Existují dva typy faktorů, a to:

Každý SEO faktor má jinou váhu, a to nejenom, co se významnosti týče, ale také se rozhoduje, zdali se faktor vztahuje k vyhledávači Seznam nebo Google. Právě u těchto vyhledávačů vás bude zajímat, jak zlepšit SEO.

Atraktivní pozice se netočí jenom kolem titulku a zpětných odkazů

Základy SEO se často opírají o dva základní aspekty – on-page faktor v podobě správně napsaného titulku a off-page faktoru v podobě zpětných odkazů. Nejde přitom o jediné parametry, které určují, jak dobře nebo špatně půjde webová stránka najít pomocí vyhledávačů Google a Seznam. Existuje mnoho dalších, velmi důležitých parametrů, na které by se nemělo zapomínat. Příkladem jsou pak tyto:

Jde o nejdůležitější SEO faktory, na které je nutné myslet, ať už se budují SEO základy pro každou stránku nebo jde o dlouhodobější udržování již dobře nastavené pozice.

Souvislost mezi faktory není náhodná

Aby mohla webová stránka disponovat atraktivním umístěním ve výsledcích vyhledávání, nestačí se zaměřit jenom na zpětné odkazy nebo kvalitu titulku. Svou roli hraje i samotný textový či obrázkový obsah stránky, ale také třeba jeho architektura, důvěryhodnost, personalizace a mnoho dalšího. Při realizaci SEO optimalizace je nutné klást důraz na všechny tyto parametry, samozřejmě s ohledem na to, jakých výsledků má být dosaženo.

Protože někomu může přijít SEO jako věda zakládající na metodě pokus-omyl, je dobré vědět, že SEO optimalizace má jasný řád. Existují zde zásady důležitější i méně důležitější, jejichž znalost je základem pro úspěšné zlepšení pozice při vyhledávání. Pokud se vám zdá, že faktorů ovlivňující úspěch SEO je mnoho, určitě neváhejte kontaktovat zkušeného SEO konzultanta. Firma SEOlight s.r.o se jeví jako ideální možnost z několika důvodů, nicméně více jak desetiletá zkušenost je v této oblasti naprosto klíčová, stejně jako stovky spokojených klientů.

Další informace o SEO faktorech a jejich výhody a nevýhody můžete najít v Collabim akademii zde: https://www.collabim.cz/akademie/seofaktory/.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (4 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol