seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

SEO kniha

Pod pojmem SEO kniha nejčastěji najdete poučnou literaturu od méně či více známých autorů, která se zabývá uměním SEO optimalizace. V internetových i kamenných obchodech můžete najít tituly určené pro laickou veřejnost, ale také pro odborníky, kteří chtějí do tajů SEO optimalizace proplout ještě více než doposud.

K dostání jsou tituly s názvem SEO jednoduše, 333 tipů a triků pro SEO, SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně a další. Z těchto je možné načerpat jak základní informace o tom, co to vlastně SEO je, ale také pokročilejší a detailnější vědomosti, které vám umožní realizovat určité prvky optimalizace zcela svépomocí.

Mějte na paměti skutečnost, že knihy vám mohou předat cenné informace, ale know-how různých firem zabývající se SEO tam bohužel nenajdete. Z toho plyne, že vždy bude kvalitnější optimalizace od zkušených odborníků, než kdybyste se o SEO pokoušeli sami.

Na druhou stranu některé knižní tituly mohou rozšířit pole i zkušeným odborníkům, které bude přečtení a nastudování nějakého z titulů příležitostí pro věnování se další oblasti optimalizace.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol