SEO kniha

5/5 - (6 votes)

Pod pojmem SEO kniha nejčastěji najdete poučnou literaturu od méně či více známých autorů, která se zabývá uměním SEO optimalizace. V internetových i kamenných obchodech můžete najít tituly určené pro laickou veřejnost, ale také pro odborníky, kteří chtějí do tajů SEO optimalizace proplout ještě více než doposud.

K dostání jsou tituly s názvem SEO jednoduše, 333 tipů a triků pro SEO, SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně a další. Z těchto je možné načerpat jak základní informace o tom, co to vlastně SEO je, ale také pokročilejší a detailnější vědomosti, které vám umožní realizovat určité prvky optimalizace zcela svépomocí.

Mějte na paměti skutečnost, že knihy vám mohou předat cenné informace, ale know-how různých firem zabývající se SEO tam bohužel nenajdete. Z toho plyne, že vždy bude kvalitnější optimalizace od zkušených odborníků, než kdybyste se o SEO pokoušeli sami.

Na druhou stranu některé knižní tituly mohou rozšířit pole i zkušeným odborníkům, které bude přečtení a nastudování nějakého z titulů příležitostí pro věnování se další oblasti optimalizace.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)