SEO konzultace

5/5 - (7 votes)

Když nejste spokojeni s nabídkou služeb konkrétní firmy zabývající se SEO optimalizací, můžete využít takzvané SEO konzultace. Ty slouží pro upřesnění vašich požadavků a návrh vhodného řešení. Stejně tak je možné konzultaci využít k načerpání nových informací, které vám budou nápomocné při snaze porozumět optimalizaci pro vyhledávače a celé její podstatě.

Kromě toho jsou SEO konzultace báječným nástrojem pro vymezení cílů, kterých byste rádi v rámci optimalizace dosáhli. Nemusí jít přitom jenom o dosažení požadovaných pozic, ale také splnění časových limitů nebo třeba nastavení vhodné finanční hranice, kterou pro optimalizaci nastavíte.

Konzultace může probíhat nejenom osobně, ale také na dálku prostřednictvím elektronické komunikace. Ať už tedy zvolíte osobní setkání, videohovor, telefonát nebo třeba emailovou komunikaci, můžete získat skrze SEO konzultace mnoho zajímavých informací.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol