SEO není na věčné časy

Ohodnoťte post

Vlastníci a uživatelé svých webů usilují naprosto samozřejmě a logicky o to, aby se svými nabídkami zveřejněnými na internetu uspěli. A proto také často nechají své weby optimalizovat, aby s nimi dosáhli co nejlepšího umístění v internetových vyhledávačích, na nichž právě do značné míry úspěšnost jednotlivých webů závisí.

S pomocí optimalizace pro internetové vyhledávače lze postoupit na žebříčcích odkazů v internetových vyhledávačích výše, snad i až na přední pozice, kde lze očekávat nejvyšší návštěvnost. Ovšem je záhodno si tu přiznat, že dosažení výhodné pozice tímto způsobem není na věčné časy a nikdy jinak. Web může tu stoupat a tu pro změnu zase klesat, případně může dokonce dojít i k jeho vyřazení z indexu. A sice proto, že o (ne)úspěšnosti webů ve vyhledávačích rozhodují roboti, jimž trvá ovlivnění postavení takového webu od zlomku sekundy až po celé měsíce.

A jak si zajistit, aby byl web posuzován roboty co nejčastěji a tím pádem se tu nejlépe projevil pozitivní vliv optimalizace? K tomu je nejlepší maximalizovat úsilí v oblasti linkbuildingu, tedy tvorby zpětných odkazů, které sem daleko častěji přivedou kromě publika i zmíněné roboty internetových vyhledávačů. A ideální volbou jsou tu odkazy umístěné na sociálních sítích nebo webech majících rovněž značné množství svých zpětných odkazů.

Ovšem i tak – jak již zaznělo – je úspěšnost vždy jen pravděpodobná a nikdy stoprocentně jistá. Mimo jiné i proto, že vlastně nikdo kromě vývojářů internetových vyhledávačů detailně neví, jak vyhledávače jednotlivé weby posuzují, a tato pravidla se co chvíli mění. A tak jde vlastně neustále jenom o pokusy ‚padnout vyhledávačům do noty‘.

Výsledný efekt optimalizace se tak plně projeví obvykle během čtvrt až půl roku, během nichž může docházet i k výkyvům. Jež jsou často nevyhnutelné. A pokud se nejedná o penalizaci nebo vyřazení z indexu, je nutno je akceptovat. A věřit, že se to díky optimalizaci zase zlepší.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol