SEO není snadná záležitost

Ohodnoťte post

Když nemá někdo žádoucně navštěvovaný podnikatelský web, usiluje pochopitelně o to, aby se jeho situace změnila k lepšímu. Tedy usiluje o přilákání žádoucího počtu nových uživatelů a zákazníků. A pokud dotyčný zaslechne, že mu v tom může pomoci optimalizace pro internetové vyhledávače, může na ni samozřejmě vsadit. Ovšem měl by mít aspoň určité povědomí o tom, oč se tu jedná. Aby nebyl zklamaný, když zadá úkol zvaný optimalizace odborníkům a za pár dní zjistí, že se tu žádný zázrak nekoná, že je vše při starém.

Ona je totiž SEO dlouhodobý proces a její výsledky nepřicházejí hned. Změny se tu odehrávají postupně a pokroku se dosahuje až v dlouhodobějším horizontu. A to proto, že tu je hlavním úkolem upravit web a vše s ním související tak, aby to vyhovovalo internetovým vyhledávačům, a ty nezareagují okamžitě a razantně na každou provedenou změnu. A také žádoucí změny nemohou být realizovány ze dne na den.

A tak se musí v rámci optimalizace provést logicky žádoucí technické změny webu. Nejednou se tu musí pozitivně ovlivnit rychlost načítání, je tu třeba lepší indexovatelnost, struktura URL a podobně, to aby dokázali vyhledávací roboti bez problémů procházet stránky a zpracovávat na nich se nalézající informace.

Ovšem to není ještě ani zdaleka vše. Například vyhledávač Google stále více hodnotí kvalitu internetových stránek i podle uživatelských signálů, tedy například podle míry prokliku, procenta okamžitého odchodu návštěvníků nebo doby, kterou návštěvníci na daném webu stráví.

A tak je záhodno nechávat optimalizaci pro internetové vyhledávače na profesionálech. Protože to, co tu zaznělo, laikové vesměs pozitivně ovlivnit nedokážou. A když odborníci využijí k optimalizaci něčího webu analýzu klíčových slov, SEO audit, linkbuilding a další činnosti, jež mohou pozici webu ve vyhledávačích vylepšit, dosáhne se v horizontu několika měsíců pozitivních a žádoucích změn. Kvůli nimž se optimalizuje.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol