SEO není snadná záležitost

Ohodnoťte post

Mají-li být něčí internetové stránky v dostatečné míře navštěvovány veřejností, a tedy jejich potenciálními zákazníky, je třeba se v první řadě zavděčit internetovým vyhledávačům, a to obsahem internetových stránek a maximálním zdokonalením všeho toho, co s nimi souvisí. Protože nedokonalé stránky internetové vyhledávače nikomu přednostně nenabídnou, a bez pomoci vyhledávačů jsou pomalu veškeré naděje ty tam.

Pokud se jedná o obsah internetových stránek, který je určen k optimalizaci pro internetové vyhledávače, potřebuje tento například dobře napsané články a texty. Které na rozdíl od textů nedokonalých pomáhají pozitivně ovlivňovat hodnocení internetovými vyhledávači a dosahovat lepšího umístění v těchto, což je předpokladem žádoucí návštěvnosti.

Byť takové internetové vyhledávače neumí číst, dokážou kvality textů posuzovat. A mohou se tedy takto nechat ovlivnit, pozitivně stejně jako negativně.

Ovšem texty nejsou samy o sobě nikdy kompletním a dokonalým řešením, které zajistí stránkám ve vyhledávačích lepší postavení. Aby optimalizace slavila úspěchy, je potřeba do takových textů začleňovat i další záležitosti související s optimalizací pro internetové vyhledávače. Texty na webech, blozích nebo sociálních médiích či jinde mají mít i dokonalé umístění, i dobře čitelné a vhodně barevné písmo, mají být průběžně přidávány a mají plnit taková očekávání, která jak majitelé stránek, tak i jejich návštěvníci mají, tedy mají například vzdělávat, zaujmout a pobavit, což je předpokladem budování oboustranně výhodného vztahu.

To znamená, že mají takové texty vyhovovat publiku, které má být oslovováno primárně, a mají umět přesvědčit o tom, že autor ví, o čem mluví. Což vede k vyššímu počtu sdílení uživateli, které je prospěšné.

V takových textech by se měla rovnoměrně a dostatečně hojně objevovat zakomponovaná klíčová slova, měly by se tu objevovat i odkazy na jiné stránky. Což jsou jen ty nejzákladnější kvality, které mají texty mít, aby se s nimi při optimalizaci uspělo. Bez toho to nejde.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol