SEO powersuite

5/5 - (6 votes)

Jde o balíček několika nástrojů, které se používají pro SEO optimalizaci. Základem však jsou čtyři programy, které umožňují realizovat odlišné operace, pokud jde o internetový marketing. Nástroje nesou názvy LinkAssistant, SpyGlass, WebSite Auditor a jako poslední Rank Tracker. Každý z těchto nástrojů je k dostání ve třech verzích, a to Free neboli volné verzi, dále pak Professional, což je placená verze určená pro webmastery či vlastníky webových stránek a v poslední řadě je to verze Enterprise, která je určená pro firmy přímo zabývající se SEO optimalizací.

LinkAssistant je nástroj sloužící pro vytváření seznamů partnerů na internetu, kteří vám umožní provést výměnu odkazů. Kromě vytváření seznamů je také možné průběžně kontrolovat vytvořené odkazy, a to například proti nastání situace, kdy vámi oslovený partner vytvořené odkazy smaže.

SpyGlass je v podstatě špionážní nástroj, který umožňuje sledovat konkurenci. Budete moci nahlédnout do používaných klíčových slov, ale také je možné sledovat weby, které směřují na váš web. Stejně tak můžete hledat weby, které jsou kvalitně optimalizované, a tedy by byly výhodné pro navázání spolupráce v rámci zpětných odkazů.

WebSite Auditor – nástroj, se kterým je možné během několika mála chvil zjistit, jak na tom je konkrétní web v rámci on-page faktorů. Taktéž dokáže navrhnout opravy pro web, který je v některém z ohledů nedostatkový. Může jít tedy o úpravu Title tagu či podobně.

Rank Tracker je nástroj určený pro grafické zobrazení a analýzu vašich pozic i pozic konkurenčních webů, a to konkrétně ve výsledcích vyhledávání, takzvaném SERP. Nástroj spolupracuje s Google Analytics, a proto dokáže třeba zjistit, kolik každé klíčové slovo přivedlo na stránky návštěvníků.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol