SEO restart

5/5 - (7 votes)

Jedná se o název konference, která je zaměřená na vyhledávání a nalézání na internetu. Určená je pro všechny provozovatelé internetových stránek, ale také pro majitelé internetových obchodů, marketingové manažery, online marketing odborníky, či pro agenturní konzultanty nebo takzvané freelancery.

V roce 2019 se tato celodenní konference koná v hlavním městě Praha, a to v Divadle pod Palmovkou, konkrétně pak ne 18. června 2019. Časový program se bude probíhat od deváté hodiny ranní až po pátou hodinu odpolední.

Samotná konference je plná přednášek od různých osobností, a to méně či více známých. Každý účastník má možnost naučit se novým dovednostem, získat cenné informace nebo převzít know-how od opravdových odborníků v oblasti SEO.

Konference SEO restart se věnuje nejenom zaběhnutým tématům, jako je linkbuilding, ale také se věnuje moderním trendům, novinkám nebo třeba praxí odborníků za hranicemi České republiky. Pro vstup na konferenci je nutné si zakoupení vstupenky, kdy prvních 50 vstupenek je za zvýhodněnou cenu oproti těm, které budou prodány posléze.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol