SEO školení

5/5 - (4 votes)

Tak jako v jakémkoliv jiném oboru, i odborníci zabývající se SEO optimalizací se musí pravidelně vzdělávat. Z tohoto důvodu jsou pořádána různá školení SEO, která jsou nejčastěji pod vedením zkušených konzultantů. Ti nabízí své služby jak firmám a SEO agenturám, tak také jednotlivcům, takzvaným freelancerům.

Školení může být zaměřeno nejenom na typické součásti SEO optimalizace, ale také na komplexní problém. K mání je kurz i pro začátečníky, kteří by se chtěli o SEO optimalizaci dozvědět více, než si mohou sami nastudovat na internetu. S rostoucími zkušenostmi konzultanta rostou také kvality poskytovaných služeb.

Je proto zřejmé, že ne každý konzultant může nabídnout školení na téma projektové řízení či třeba jak správně psát PR články. Při volbě vhodného školení je proto nutné vycházet ze zkušeností konzultanta, případně pak z recenzí účastníků, kteří již školení s danou osobou mají za sebou. SEO školení však zpravidla umožňují prohloubit znalosti, vědomosti a mnohdy také schopnosti v rámci SEO optimalizace, a to na různá témata.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (4 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol