SEO software

5/5 - (7 votes)

Tímto termínem je označují veškeré softwarové programy, které slouží pro jakoukoliv činnost z oblasti SEO optimalizace. Může jít o nástroje, které umožňují zobrazení SERP, meta description, titulku nebo třeba obsahu webu. Dále může jít o náhradu vyhledávacích robotů, které simulují funkci klasických robotů typu Crawler, jako je tomu na Google. V neposlední řadě se do kategorie SEO software zařazují i programy sloužící pro celkovou analýzu webu, pro hledání vhodných zpětných odkazů, moduly pro open source programy internetových obchodů či další programy sledující konkurenci a podobně. Zapomínat by se nemělo ani na kompletní programy pro správu dat obsažených na internetových stránkách daného uživatele.

V současné době je k dispozici velké množství programů pro SEO optimalizaci, z nichž některé zahrnují veškeré nástroje pro optimalizaci pro vyhledávače, některé se naopak specializují na jednu konkrétní činnost. Ať už proto půjde o specialistu, freelancera nebo třeba jenom o nadšence, každý může SEO software využívat, a to jak pro osobní potřebu, tak pro komerční účely. Omezení zpravidla existují jenom u množství peněz, které si uživatel může dovolit do software vložit, neboť většina těchto specializovaných programů je placena.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol