SEO test online

Majitelé webů, kteří to myslí se svými stránkami opravdu vážně, se snaží udržovat své webové stránky v kondici a stoprocentně funkční. K tomu používají nejrůznější nástroje, které by jim měli napovědět, kterou cestou se ubírat, co změnit a podobně. Měření SEO či online SEO analyzer však nejsou zcela vhodnou volbou. Možná se ptáte, proč těmto nástrojům nemá cenu důvěřovat? Vždyť vypadají věrohodně a jejich výsledkem může být zajímavá SEO analýza online i s konkrétním čísly. Ačkoliv na první pohled se zdá SEO analyzer jako zajímavá věc, ve skutečnosti nedokáže prohlédnout klíčové body, které určují, jak moc je optimalizace povedená nebo vůbec, či jak si konkrétní web vede mezi ostatními.

Ne všechny nástroje mají význam

Na internetu se můžete setkat s nástroji, které vám budou slibovat kompletní SEO check nebo také hodnocení SEO. Opravdu si však myslíte, že tyto nástroje dokážou ohodnotit obsah PR článků nebo třeba titulků? S velkou pravděpodobností se nástroje zaměřují na základní body, jako může být vyplnění titulku a jeho délka, které jsou sice důležité, ale strojový SEO test jen stěží odhalí překlepy nebo smysl titulku jako takového.

Další kategorií nástrojů jsou ty, které mají za úkol zkontrolovat, jak je na tom struktura webu. Takový SEO analyzátor se může zdát jako skvělá věc, ale ruku na srdce, který laik s nimi dokáže kvalitně pracovat? Nejspíše půjde o základní ovládání, které nemá z hlediska SEO optimalizace až takový význam.

Důvěřujte lidskému faktoru
Tou nejlepší volbou bude v případě SEO online vždy pomoc lidských specialistů, nikoliv těch softwarových. Co to znamená?

– Zapomenout na různé online nástroje, jako je SEO test Google a podobně
– Najít si firmu, která se zabývá SEO optimalizací
– Přesvědčit se, že daná firma má dostatečné zkušenosti
– Přenechat kontrolu a test SEO na odbornících


Co z tohoto vychází? Jednoduše to, že vaše kroky by měly směřovat k někomu zkušenějšímu. Zkušený tým odborníků zabývající se SEO optimalizací naleznete ve firmě SEOlight s.r.o., která nabídne mnohem více než jenom více jak 10 let zkušeností. Konkrétně jde o SEO analýzu https://www.seolight.cz/seo-analyza, která vám dá tu jistotu, že váš web bude prohlédnut kvalitně a že nebude opomenuto naprosto nic na rozdíl od online nástrojů.

4.1/5 - (9 votes)
Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
4.1/5 - (9 votes)