SEO Toolkit

5/5 - (1 vote)

Tento název skrývá balíček nástrojů, které se uplatňují při SEO optimalizaci internetového obsahu. Jde o bezplatný program od společnosti Microsoft, který poskytuje mnoho zajímavých nástrojů se kterými je možné realizovat jak analýzy webů, tak jejich úpravy či dlouhodobý monitoring. Nevýhodou tohoto balíčku však je mnohdy náročná instalace, která leckoho dokáže odradit. Tento balíček nástrojů je alternativou k mnoha jiným programovým balíčkům, které jsou však zpravidla placené, nicméně neustále vyvíjené, což pro někoho může být důvod k sáhnutí právě po alternativě. Každopádně, SEO Toolkit dokáže při správném použití sloužit kvalitně, a proto jde o oblíbený program jak webmasterů, tak odborníků zabývající se SEO optimalizací.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol