SEO v roce 2022

V oblasti SEO neboli optimalizace pro vyhledávače, se v roce 2022 neočekává žádná velká převratná změna. To ovšem neznamená, že by se mělo odpočívat na vavřínech. Prozatím fungovat budou stejné principy. Mezi hlavní a stěžejní věc bude stále platit kvalitní, originální a především užitečný obsah, který bude odpovídat jak uživatelským představám, tak samozřejmě i vyhledávačům.

Pojďme si jen v krátkosti připomenout, jaký by měl být obsah.

Pokud skutečně chcete uspět, tak to zdaleka není vše a bude lepší oslovit specialisty, kteří mají zkušenosti a především výsledky v SEO. Poté se budete moci věnovat své činnosti a vědět, že vaše webové stránky jsou v nejlepších rukách.

Ohodnoťte post
Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post