Síla SEO

5/5 - (6 votes)

Tento pojem se spojuje s internetovým nástrojem, který slouží pro testování kvality webových stránek, pokud jde o SEO optimalizaci. V rámci této kontroly se testují základní aspekty, které mají velký vliv na to, jak je web úspěšný.

Tento nástroj je hojně využívaný stejně jako je kritizovaný. Za kritiku však mohou lidé, kteří do tohoto nástroje vkládají přílišné naděje a věří maximálnímu hodnocení stránek, které je možné v rámci testu získat. Ani nejvyšší skóre však neznamená, že web je kvalitně optimalizován. Zatímco web může vykazovat určité znaky kvalitní optimalizace pro vyhledávače, stále nemusí být kvalitní i v dalších ohledech. V tomto případě jde hlavně o to, aby byl atraktivní i pro samotné návštěvníky, nikoliv jenom vyhledávací roboty, podle kterých se testování síly optimalizace provádí.

Čísla a zobrazené skóre je věc jedna, cílená analýza od specialisty je věc druhá. Proto není dobré slepě důvěřovat různým online nástrojům, které vám slibují kvalitní kontrolu vašeho webu. Kontrolu tímto jednoduchým způsobem je možné provést například pro orientaci nebo zajímavost, ale pro relevantní výsledky z analýzy kontaktujte určitě někoho zkušenějšího.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol