Sledovanost se dá zajistit

Ohodnoťte post

Už dávno všichni víme, jak funguje podnikání na internetu. Ten, kdo se tu chce prosadit, si pořídí vlastní web a na tomto buď propaguje to, co je schopen a ochoten nabídnout ostatním, nebo tu i bezprostředně realizuje obchodní transakce. A dokonce tak nemusí činit jenom v omezeném měřítku, objektem jeho zájmu a působištěm může být klidně i naprosto celý svět. Protože internet zasahuje i do těch nejvzdálenějších končin a napomáhá tak globalizaci.

Jenže ono vlastně nestačí mít jenom takový web plus moci něco zajímavého na tomto nabídnout. Neméně zásadní význam má i to, zda se onomu webu daří oslovit internetovou veřejnost, zda se tento těší dostatečně hojné návštěvnosti. A věřte mi, že to rozhodně není pravidlem.

Když potom web není dostatečně navštěvován, je na tom vlastně úplně stejně jako klasický kamenný obchod bez zákazníků. Může se tu nabízet a dít cokoliv, ovšem odpovídající odezva nepřijde. A je po tučných ziscích, jež jsou vystřídány úvahami o tom, zda má vlastně smysl v provozování něčeho takového pokračovat. Vždyť proč tu vynakládat úsilí, jež se nade všechnu pochybnost míjí účinkem?

A jaká je správná odpověď na právě položenou otázku?

Nejrozumnější je nevzdávat se. Protože to, že se nedosahuje žádoucích výsledků jenom kvůli nízké návštěvnosti, neznamená, že se to jednoho dne nemůže změnit k lepšímu. A to zejména tehdy, když se vsadí na optimalizaci webu pro internetové vyhledávače.

Co ona optimalizace znamená? Vlastně různé činnosti směřující k jedinému cíli, jímž je právě dosažení takové postrádané dostatečné návštěvnosti. Díky nezbytným úpravám webu, díky správné volbě klíčových slov, díky napsání dostatku kvalitních článků a vytvoření skvěle fungujících zpětných odkazů a díky propagaci se dá docílit toho, že se začne web těšit podpoře ze strany internetových vyhledávačů. A ty mu pak automaticky zajistí dostatečnou návštěvnost, jež je nezbytným předpokladem pro dosažení zdaru.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol