Sokolov SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Můžete být přímo ze Sokolova, ale také nemusíte. Stačí, když potřebujete pomoci s vašimi internetovými stránkami, které prozatím nedosáhli požadované úspěšnosti. K tomu jsou důležité a potřebné profesionální SEO optimalizace Sokolov.

A těm zase rozumíme my a rádi vám poskytneme naše profesionální služby v tomto směru. Jak již bylo řečeno, Sokolov nemusí být místo vašeho bydliště, protože to není ani místo našeho sídla. Je to působiště, ve kterém jsme schopni i na dálku poskytnout všechny naše služby.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – analýzou vašeho webu odstraníme případné nedostatky

Návrh klíčových slov – na základě obsahu vašeho webu vám sestavíme vhodná klíčová slova

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – vše od návrhu klíčových slov, až po tvorbu zpětných odkazů

Před započetím našich služeb dostanete automaticky cenovou nabídku na míru vašim potřebám.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?