Spam

3.8/5 - (12 votes)

Ve své podstatě byl Spam vždy myšlený jako nevyžádaná pošta, která přicházela do emailové schránky adresáta. V dnešní době je však pojem Spam rozšířený do všech různých oblastí. Spam je zpravidla tvořen reklamním sdělením, který přitom nemusí být vzhledem ke svému adresátovi relevantní. Jak již bylo řečeno, jedná se o nežádoucí jev, který má tendence k tomu být odstraněn, což je realizováno různými nástroji, jako může být anti-spam, dále pak aktivními prvky ochrany, jako jsou CAPTCHA kódy a další.

Ve světě internetu je však možné jako Spam označit nejrůznější elementy. V případě SEO optimalizace to může být umělé navyšování ratingu stránky, což bývá prováděno prostřednictvím skrytých textů či dalšími, neetickými metodami SEO optimalizace. Spam se však může nacházet naprosto všude, jako například v internetových diskuzích, kde se může u každého článku nacházet komentář se stejným reklamním textem, popřípadě i odkazem.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
3.8/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol