Spolupráce s Facebookem

5/5 - (6 votes)

Existuje mnoho způsobů, jak prospět svému podnikání. A jedním z takových způsobů je i Facebook Pixel.

Oč jde a proč je tak důležitý pro marketing na sociálních sítích?

Jde v podstatě o kód, který si lze umístit na svoji webovou stránku s úmyslem usnadnit si sběr dat, sledovat konverzi z facebookových reklam a na základě získaných údajů ji optimalizovat, shromažďovat publikum a zaměřovat se na ty, kdo už na této stránce prováděli nějaké akce.

Díky tomuto kódu si lze vytvořit publikum z řad těch, kdo už v posledním půlroce web navštívili, a to ať už jedinou stránku nebo jejich celou skupinu. Díky němu pak lze i cílit na třicet procent nejaktivnějších uživatelů, na zájemce o určitý produkt či článek.

A naopak lze díky němu i odstraňovat z řad těch, na něž se cílí, ty, kdo už tu konverzi vykonali.

A umožňuje i získání statistických a demografických údajů o zákaznících.

Na Facebooku lze získat set využitelných standardních eventů (vyhledávání, zhlédnutí obsahu, vložení produktu do nákupního košíku, přidání informací o platbě atd.), nebo si lze vytvořit i eventy vlastní, které stačí vložit do kódu na specifických stránkách, a bude automaticky dosaženo komunikace a předávání si informací s Facebookem. A tak se lze připomínat právě těm lidem, o něž je zájem.

Facebook dává ale třeba i možnost zaměřit se na skupinu lidí podobných stávajícím zákazníkům a oslovovat tyto prostřednictvím reklam a jiných příspěvků. Případně spustit pro e-shopy víceméně nezbytnou dynamickou reklamu, jež nabídne uživatelům automaticky to, co už si tito dříve na stránce prohlíželi.

A to je, jak jistě uznáte, významný reklamní počin.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol