seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Stálá přízeň je ideál

Web musí mít zajištěnu dostatečnou návštěvnost, aby bylo možné považovat ho za úspěšný. A pokud se bavíme o návštěvnosti, je třeba zmínit i tu podstatnou skutečnost, že by tato neměla být v ideálním případě chaotická, náhodná, že by se nemělo hledět jenom na to, aby sem zavítávaly jenom dostatečné počty lidí. Daleko ideálnější je, když sem míří ti, o něž jde provozovateli webu především, a nikoliv ti, kdo sem zabloudí dost možná i jen čirou náhodou nebo na jednorázový impuls a poté zase odejdou a zapomenou.

K tomu, aby se zajistila stabilní a efektivní sledovanost, je ale třeba podniknout něco, co v internetové veřejnosti vzbudí o dotyčný web skutečný nefalšovaný zájem. Je třeba tu nabízet něco, co bude přitahovat pozornost stabilně. A nejlépe něco, na čem se mohou návštěvníci i sami osobně podílet.

A proto se dnes sice určitě vyplatí spoléhat na tradiční metody optimalizace pro internetové vyhledávače, jako jsou dejme tomu kontrola webu, linkbuilding, copywriting, správná volba klíčových lov a propagace, ovšem k dokonalosti by to chtělo ještě něco navíc.

Rozhodně třeba neuškodí, když si majitel na svém webu založí blog.

Protože ruku na srdce – co dokáže potěšit návštěvníka webu více než možnost se na něm podílet? Co může být ideálnější, než mít možnost se tu vyjádřit? Třeba bezprostředně k obsahu takového webu, třeba ale i k čemukoliv jinému. Takový blog přiláká autory, stejně tak ale může přivábit i čtenáře, prostě všechny, kdo o něco podobného mají zájem. Tito se zde vyjádří… a nejen to.

Tím, že se zde návštěvníci webu podobně angažují, lze dosáhnout daleko spíše i toho, co je primární úlohou zmíněného webu, tedy klidně i prodeje čehokoliv komukoliv, a dokonce i toho, jakou pozici získá podobný web v internetových vyhledávačích, nástrojích, jež do značné míry určují míru jeho návštěvnosti. Protože díky blogu to na webu žije a toho si internetové vyhledávače nemohou nevšimnout.

A právě angažovaní návštěvníci jsou jistotou, že bude mít web návštěvnost, již pro svou smysluplnou existenci potřebuje.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol