seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Statistika návštěvnosti webu

Tento statistický údaj slouží zejména pro optimalizaci webových stránek, které mají zpravidla účel přilákat na sebe, co možná nejvíce návštěvníků různého zaměření. Sledování návštěvnosti webu je proto v zájmu každého majitele webu, kterému záleží na tom, jak si jeho webové stránky vedou.

Pro zpracování statistických údajů slouží hned několik programů, nejznámější Google Analytics, případně pak český Toplist. Oba z těchto programů dokážou zpracovat statistiku do formy grafů či číselných údajů, aby uživatel hned na první pohled věděl, jak na tom jeho web je.

Statistika návštěvnosti webu může sloužit i jako podklad pro vypracování samotného optimalizace pro vyhledávače, avšak nejde o jediné východisko, neboť hodnocení zasahuje i jiné hodnoty než jenom číslo návštěvnosti webu.

Zmíněné Google Analytics i Toplist jsou nástroje, které je možné využívat zdarma, a proto najdou uplatnění zejména u uživatelů, kteří berou statistiku spíše jako informační. Naopak jsou k dispozici i placené statistické nástroje, jako je třeba Netmonitor. Placené programy najdou uplatnění spíše u firem, pro které je sledování statistik a vycházení z nich, například pro zmíněnou SEO optimalizaci, předmětem podnikání.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol