Stránka s FAQ rozhodně není zbytečná

Ohodnoťte post

Pokud si myslíte, že FAQ – frequently asked questions, neboli často kladené dotazy jsou na vašich stránkách zcela zbytečné, tak se na chvíli zastavte a možná se přesvědčíte, že to tak skutečně není. Možná tento rok, by mohl být super změnou a objevíte v nich přínos a potenciál. U některých klientů je to totiž stěžejní stránka, kde naleznou stručné, avšak jasné odpovědi, čím samozřejmě pro vás to bude znamenat jedině plus.

Obyčejné odpovědi a dělají takový posun?

Přirozeně i takto se můžete dívat na kladené otázky, přesto FAQ stránka je skutečně přínosem. Pojďme si některé plusové aktivity zvýraznit.

Rozhodně by zde měly být texty, které budou bez gramatických chyb nebo překlepů, aby to nekazilo celkový dojem z vaší webové prezentace. Pozor i na nelogickou stylistiku.

Co ovšem každého potěší je, že FAQ sehrají svoji podstatnou roli i v oblasti SEO. Díky tomu by zde měla být klíčová slova. A tímto způsobem předběhnete například i konkurenci, ale také na druhou stranu vše musí být v souladu s Google podmínky. Pomocí služby Search Console můžete zjistit, zda je vše v pořádku.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol