Šumperk SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Někdy i celkem drobné úpravy dokážou pomoci k tomu, aby vaše webové stránky neměli problém s vyhledávači a počet návštěv uživatelů se spíš navyšoval, než snižoval. Proto jsou tolik důležité profesionálně provedené SEO optimalizace Šumperk.

A to naše firma SEOlight umí, protože nejsme na trhu žádní začátečníci, ale tým, který působí na trhu již řadu let a nejen v Šumperku. Naše sídlo je sice v okrese Kutná Hora, ale našemu působení to nijak nebrání, protože k vyřízení a domluvení našich služeb vám stačí telefon a email.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova vám navrhneme na míru pro váš web, aby co nejlépe zabíraly

SEO analýza – váš web nejdříve projdeme, aby bylo odstraněno vše, co by snižovalo efektivitu

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – v pravidelných termínech budeme provádět aktualizace a pracovat s vaším webem za výhodnou cenu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?