Tábor SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Nedaří se vám dostat vaše webové stránky do vyhledávačů seznam.cz a google.cz? Nebo spíš nevíte, jak na to a hodila by se vám odborná pomoc? Již neztrácejte čas, protože vaše stránky potřebují SEO optimalizace Tábor.

A vzhledem k tomu, že jsme firma, která se tímto zabývá, tak vám pomůžeme. V Táboře nás sice nenajdete, ale najdeme si my vás, protože naše působnost je i tady. Vše vyřídíme telefonicky, či elektronicky, takže nebudete ztrácet čas cestováním, pokud na tom nebudete sami trvat. Optimalizace jsou cesta k úspěchu.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – na míru vašemu webu získáte návrhy klíčových slov pro vyhledávače seznam a google

SEO analýza – projdeme váš web a nastavíme jej tak, aby bylo vše v pořádku

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – v jednom balíčku získáte vše, kromě garance

Váš web se v našich rukách dostane na čísla a místa, jak jste si představovali.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?