Teplice SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Co si nejvíce přejete pro svoje webové stránky? Nechte nás hádat. Je to hlavně vysoká návštěvnost, kterou vám zajistí místo ve vyhledávačích. Jednoduše chcete, aby vás lidé našli na takových názvech, jako je seznam nebo google. A věřili byste, že i tento sen je splnitelný?

Přestaňte snít, ale rovnou konejte. Máte možnost přijmout naší profesionální pomoc v podobě SEO optimalizací Teplice, které vám zajistí, jak místo ve vyhledávačích, a to rovnou na prvních pozicích, tak i návštěvnost, po jaké vaše srdce prahne. A to nemusíte za námi do Teplic, protože v Teplicích pro vás působíme, abyste za námi nikam nemuseli dojíždět.

On-Page faktory – nastavení webu

SEO analýza – nejdřív proběhne kontrola vašeho webu

Návrh klíčových slov – následně vymyslíme pro vás vhodná klíčová slova

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – uděláme vše v jednom, včetně pravidelné tvorby zpětných odkazů na váš web

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?