Třinec SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Pyšníte se úžasnými internetovými stránkami, ale zatím o nich vědí pouze vaši příbuzní a známí? Přemýšlíte, jak se dostat do popředí vyhledávačů, jako google, či seznam, ale zatím se vám to nepovedlo? Ani nepovede, dokud nevyzkoušíte profesionální SEO optimalizace Třinec.

Naše firma SEOlight sice nemá přímo kanceláře a sídlo v Třinci, ale i tohle hezké město je součástí našeho působení. Veškeré profesionální úpravy a poskytnuté služby zařídíme na dálku, takže ani vy nikam nemusíte jezdit, pokud nebudete sami chtít sjednat osobní schůzku.

On-Page faktory – nastavení webu

Návrh klíčových slov – klíčová slova jsou začátkem úspěchu a my vám je vytvoříme

SEO analýza – váš web důkladně zkontrolujeme, a co bude potřeba upravit, rovnou uděláme

Kompletní SEO správa

Kompletní měsíční SEO optimalizace – pravidelné kontroly, nastavení a aktualizace

Celkovou nabídku a kalkulaci řešíme před nastavením zmíněných služeb.

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?