Upozorňovat lze různě

5/5 - (6 votes)

Na internetovou stránku lze umístit cokoliv a nahlédnout sem může kdokoliv na světě, kdo je připojen k síti. Ovšem naděje na to, že si někdo prohlédne právě tu kterou stránku, je sama o sobě mizivá. Internet je podobnými výtvory natolik zaplněn, že najít něco konkrétního pouhými lidskými silami nebo náhodou je prakticky nemožné.

A proto potřebuje internetová prezentace někoho a něco, kdo nebo co na ni bude upozorňovat. Kdo a co bude připomínat, že tato existuje, a nejlépe na ni zájemce rovnou přivádět.

K čemuž slouží ideálně linkbuilding, tedy vytváření zpětných odkazů na jiných navštěvovaných webech.

Jak takový odkaz získat? Lze to učinit následujícími způsoby.

A čím více takových odkazů na jiných relevantních internetových stránkách existuje, tím logicky lépe. Protože tyto poskytují možnosti, jež přicházejí více než vhod, jež jsou žádoucí, ba přímo nezbytné.

Ovšem není rozhodně rozumné vkládat takové odkazy zběsile jakkoliv a kamkoliv. Tyto musí vždy vést na konkrétní obsah a kvůli zajištění lepší pozice v internetových vyhledávačích musí být umísťovány na stránky, jež splňují následující kritéria.

Linky umístěné na v těchto ohledech kvalitních stránkách mají největší váhu, zatímco ty na webech nedůvěryhodných mohou i uškodit a měly by být tudíž odstraněny.

Linkbuilding tedy sehrává významnou roli a nemělo by se na něj rozhodně zapomínat.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol