Úspěch není samozřejmost

Ohodnoťte post

Ten, kdo se chce živit podnikáním na internetu, samozřejmě potřebuje mít co nabídnout. O tom není sporu, nikdo nezaplatí ani korunu někomu, kdo mu za to nic vhodného nenabídne. Ale pokud tuto myšlenku obrátíme, přestává tato platit. To, že má totiž někdo žádoucí nabídku, totiž ještě neznamená, že se podnikáním přes internet uživí. Zatímco totiž ten první neuspěje proto, že zadarmo ani kuře nehrabe, ten druhý nemusí uspět proto, že se o jeho nabídce nikdo nedozví. A když se o něčem neví, je to samozřejmě beznadějně ztracené.

Někdo si tedy pořídí svůj vlastní podnikatelský web, na něm vyvěsí svou nabídku a čeká. Ovšem čeká často marně. Po zákaznících tu není ani památky, a to třeba právě proto, že není jeho web dost dokonalý. A když je tu více nedokonalostí, nemůže tomu ani být jinak. Protože o tom, co lidé na internetu najdou, rozhodují hlavně internetové vyhledávače. A ty hodnotí kvality jednotlivých webů jako celků a podle svého hodnocení je pak hledajícím lidem nabízejí. Nebo také ne.

Kdo má tedy dokonalý web s kvalitním obsahem, ten se ve vyhledávačích prosadí. Odkaz jeho webu se tu hledajícím lidem zobrazí mezi předními nabídkami, které jsou všem hledajícím na očích, a tím je zajištěna návštěvnost, která vede k získání zákazníků.

A kdo má právě takový dokonalý web vzbuzující zájem? Přece ten, kdo si ho nechá optimalizovat. Protože optimalizace neboli SEO je tím, co odstraňuje z webů to, co jim při hodnocení internetovými vyhledávači škodí, případně co sem dodává to, co tu ke škodě webů a jejich provozovatelů schází. A protože není optimalizace jako optimalizace, mohou se na dokonalý výsledek spolehnout hlavně ti, kdo vsadí na odbornou pomoc. Protože optimalizace není univerzální záležitost. Každý web potřebuje něco jiného, a jen ten, který je vylepšen v tom pravém, dosáhne nejlepších výsledků.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
Ohodnoťte post
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol