seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvítíme si na Vaši návštěvnost

Víte, jak působí Váš web na uživatele?

Každý, kdo alespoň čas od času nakupuje na internetu, se jistě setkal s některou nepříjemnou záležitostí. Webové stránky po Vás chtěly registraci, po které jste se prostě nedokázali přihlásit. Někdy je také prodejce tak trochu hravý a dobře před Vámi ukryl nákupní košík. Potíží je prostě celá řada.

Můžete mít prostě stránky krásně graficky zpracované, ale pokud se v nich nikdo nevyzná, jsou Vám vlastně k ničemu. Vzhledem k tomu, že jsou uživatelé čím dál náročnější, je přínosné, pokud se tvorba www svěří do rukou odborníků.

Každý detail může rozhodnout o úspěchu

UX jde ale mnohem dál. Samotná tvorba webových stránek musí být také pojata tak, aby se braly na zřetel rychlost načítání, logické rozložení tlačítek a další aspekty, které mohou zpříjemnit uživateli pobyt na Vašem webu. Uživatelský zážitek není rozhodně jednoduchou záležitostí, která se dá vysvětlit několika slovy.

Ve finále Vás tedy překvapí nejen vzhled a funkčnost, ale také ceník webové stránky. Při tvorbě webu je také zapotřebí myslet na cílovou skupinu. Jinak se na webu pohybuje dvacetiletý student a jiné to je pro seniora. Tvorba webu je tedy otázkou pro zkušeného odborníka, který Vám poradí ve všech směrech a vytvoří levné webové stránky, které budou navíc úspěšné a hojně navštěvované.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol