Víte, jak působí Váš web na uživatele?

5/5 - (6 votes)

Každý, kdo alespoň čas od času nakupuje na internetu, se jistě setkal s některou nepříjemnou záležitostí. Webové stránky po Vás chtěly registraci, po které jste se prostě nedokázali přihlásit. Někdy je také prodejce tak trochu hravý a dobře před Vámi ukryl nákupní košík. Potíží je prostě celá řada.

Můžete mít prostě stránky krásně graficky zpracované, ale pokud se v nich nikdo nevyzná, jsou Vám vlastně k ničemu. Vzhledem k tomu, že jsou uživatelé čím dál náročnější, je přínosné, pokud se tvorba www svěří do rukou odborníků.

Každý detail může rozhodnout o úspěchu

UX jde ale mnohem dál. Samotná tvorba webových stránek musí být také pojata tak, aby se braly na zřetel rychlost načítání, logické rozložení tlačítek a další aspekty, které mohou zpříjemnit uživateli pobyt na Vašem webu. Uživatelský zážitek není rozhodně jednoduchou záležitostí, která se dá vysvětlit několika slovy.

Ve finále Vás tedy překvapí nejen vzhled a funkčnost, ale také ceník webové stránky. Při tvorbě webu je také zapotřebí myslet na cílovou skupinu. Jinak se na webu pohybuje dvacetiletý student a jiné to je pro seniora. Tvorba webu je tedy otázkou pro zkušeného odborníka, který Vám poradí ve všech směrech a vytvoří levné webové stránky, které budou navíc úspěšné a hojně navštěvované.

Zpět na hlavní stránku blogu

Kompletní SEO správa

V rámci měsíčního rozpočtu se postaráme o veškeré kroky nutné pro dosažení předních míst ve vyhledávačích. Mezi tyto kroky patří: návrh klíčových slov, SEO analýza a úprava webu a pravidelný link building.

Nastavení PPC kampaní

Kompletní správa PPC kampaně to není jen jednorázové nastavení, ale pravidelná péče o Vaši kampaň, aby byla úspěšná. Postaráme se o Vaše fulltextové a obsahové kampaně i sociální sítě.

Copywriting

Tvorba kvalitního obsahu je základem webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohledem na Vaši cílovou skupinu. Texty připravujeme nejen pro webové stránky, ale i pro další využití.

Tvorba webů

Webové stránky a eshopy stavíme na systému WordPress. Ovládání je jednoduché, systém nabízí mnoho hotových pluginů a nejste závislí na jednom dodavateli řešení. Vhodnost pro SEO je už jen bonus.

SEOlight tvoří především lidé. Seznamte se s námi.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.cz
Telefon: 724761988
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelář:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturační údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol